• Wyprzedaż!
  • Zniżka 20,00 zł

T-shirt z krótkim rękawem Lorient plus size na co dzień

Indeks: FEN-LAPRIM-AIW-088

5.00 
99,00 zł
79,00 zł Zniżka 20,00 zł
Brutto
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 149,00 zł brutto
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 149,00 zł brutto
Kolor
  • Biały
Rozmiar
  • 2XL
  • 3XL

Tabela wymiarów [cm]:

Rozmiar Obw. biustu Obw. bioder Dł. całkowita Dł. rękawa
L 128 130 70 37
XL 134 136 72 38
2XL 140 142 74 39
3XL 146 148 76 40
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


Do darmowej dostawy brakuje 449,00 zł, darmowa dostawa obowiązuje od 449,00 zł
 

PayPo - Kupujesz teraz, płacisz za 30 dni. Bez dodatkowych kosztów. Gwarancja Ochrony Kupującego.

 

Darmowa dostawa! - już od 449 zł.

 

Jakość potwierdzona prestiżowym certyfikatem Perla Class 109 - wszystkie produkty szyjemy w Polsce.

 

100% szybkich zwrotów - mierz ubrania w domu bez skrępowania i odsyłaj je dowoli

Nie ma to jak bawełniane ubrania XXL - przyjemne dla skóry i zapewniające duży komfort. Z bawełny z domieszką elastanu uszyłyśmy modny T-shirt plus size Lorient, który możesz nosić do casualowych stylizacji, ale też jako sportową bluzkę na siłownie lub spacer z pupilem. Krótkie rękawy, okrągły dekolt i prosty krój to gwarancja najwyższej wygody, która chcemy Ci zapewnić. Klasyczne kolory, biały i żółty będą uzupełnieniem wielu modnych stylizacji. Twój styl, Twoje zasady. Noś się po swojemu. 


LAPRIM to wspólne dziecko projektantów ubrań XXL oraz małej, polskiej szwalni. Wypróbowałyśmy na sobie setki fasonów. Doskonale wiemy, co powinna maskować, a co eksponować idealna odzież plus size. Miękkie, przewiewne, trwałe materiały łączymy z nieśmiertelnymi krojami. Prawdopodobnie nigdy nie wyjdą z mody. W końcu same je stworzyłyśmy, bo naszym zdaniem, piękno nie zna granic.                                                                                      

Skład materiału:

98% bawełna

2% elastan

Specyficzne kody

7 Opinie

5.00 
5/5

Klasyczna biała bluzka, idealna do wszystkiego, super jakośc materiału, polecam

Olga, 2022-04-05
5/5

dziękuję za szybką wysyłkę. Materiał bluzki spoko, po kilku praniach pozostaje w niezmienionej formie i kolorze. polecam. dla mnie 5/5

pipiripi, 2022-03-31
5/5

Zamówiłam w żółtym kolorze, super jakościowo materiał, bardzo szybka wysyłka, polecam

Magda, 2022-03-31
5/5

Ten t-shirt jest super! od razu po tym jak go przymierzyłam, zamówiłam jeszcze 2 sztuki bo wiem ze będę nosić go na okrągło. Jest na tyle uniwersalny, że pasuje do wszystkiego, a do tego świetny materiał i szybka wysyłka. Polecam wszystkim!!!

majkaniezapominajka, 2022-03-29
5/5

jakość - full! wysyłka - expres! cena - atrakcyjna! Serdecznie polecam!

wiktoria to ja, 2022-03-24
5/5

Bardzo fajna bluzeczka, nie prześwituje, porządny materiał. Na pewno posłuży mi kilka dobrych lat :) Dodatkowy plus za te obniżone rękawki, dzięki nim bluzeczka bardzo ładnie układa się na moich szerokich ramionach. polecam wszystkim!

Barbara Krawczyk, 2022-03-04
5/5

Lubię klasyczne ubrania, dlatego bez chwili zastanowienia kupiłam ten t-shirt. Przede wszystkim plus za jakość :) Polecam!!!

Edzia, 2022-02-22

Napisz recenzję