Sukienki letnie

Sukienka Trapezowa Mia Farrow Plus Size Laprim

139,00 zł
5.00 

Sukienka Trapezowa Mia Farrow Plus Size Laprim

139,00 zł
5.00 

Sukienka Trapezowa Mia Farrow Plus Size Laprim

139,00 zł
4.50 

Sukienka Trapezowa Mia Farrow Plus Size Laprim

139,00 zł
4.75 

Sklep internetowy Fenii.pl posiada bogatą ofertę odzieży dla kobiet plus size. Ze względu na zbliżające się lato, nadszedł czas na sukienki, które uwydatnią wszystko to co najlepsze i zakryją, to czego nie chcemy pokazywać. Letnie sukienki plus size zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie w noszeniu oraz podkreślenia zmysłowości każdej kobiety. Posiadamy szeroką gamę dostępnych rozmiarów. Dobranie idealnego modelu nie stanowi problemu, ze względu na ilość fasonów, które nasz sklep oferuje. W zależności od rodzaju budowy ciała, każda znajdzie idealny model dla siebie. Mamy ciekawe propozycje zarówno dla kobiet o kształcie sylwetki gruszki, dla której problem stanowią większe uda i biodra, w stosunku do ramion i biustu. W swojej kolekcji mamy sukienki w kształcie litery A, czyli z rozkloszowanym dołem i zdobione u góry, dla wyrównania proporcji.
Dla Pań z sylwetką jabłka stworzyliśmy modele, które ukrywają brzuszek, większy biust i niewielkie wcięcie w talii, a podkreślają smukłe nogi i ramiona. W tym przypadku rewelacyjnym wyborem są sukienki odcięte pod biustem, z dekoltem w kształcie litery V. Trzecią grupę stanowią klepsydry, dla których również mamy coś specjalnego. Większy biust i pośladki oraz szerokie biodra nie będą stanowiły problemu, a przekształcą się w atut. Sukienki nie powinny być długie, aby nie zakrywały zgrabnych nóg, natomiast góra powinna być dopasowana z niewielkim dekoltem, subtelnie podkreślającym biust.
W dzisiejszych czasach możemy dostać letnie sukienki dla puszystych, które przekroczą nasze najśmielsze oczekiwania. Dzięki licznym okazjom, jesteśmy w stanie znaleźć nasz idealny model w przystępnej cenie. Fenii.pl sklep z modną odzieżą plus size to zapewnia. Cena idzie w parze z jakością, która jest na najwyższym poziomie ze względu na materiały, jakie zostały wykorzystane do ich produkcji.