Blog - co nowego?

0 komentarze
39 odsłony
News

Sylwetka w typie jabłka wzbudza wiele kontrowersji, według niektórych opinii dobranie odpowiedniej stylizacji do tego rodzaju figury jest nie lada wyzwaniem. Z jednej strony „jabłko” jest to sylwetka, która charakteryzuje się masywnością z drugiej zaś jest niezwykle kobieca. Ułatwiając Wam zadanie, dokładnie przyjrzeliśmy się figurze jabłka i pomagamy kobietom dobrać odpowiednie stylizacje dla tego typu sylwetki!  

0 komentarze
89 odsłony
News

0 komentarze
204 odsłony
News

Czas przygotowań do wesela, w tym również wybór kreacji, często spędza sen z powiek nie tylko samej parze młodej, ale także najbliższym osobom. Podpowiadamy jaka sukienka na wesele dla mamy XXL sprawdzi się najlepiej.

0 komentarze
1884 odsłony
News

Do imprezy andrzejkowej 2019 zostało już coraz mniej czasu, więc jeśli jeszcze nie kupiłaś sukienki plus size na andrzejki, może to być ostatni moment, aby to zrobić. 

0 komentarze
270 odsłony
News

Sukienki wyszczuplające dla puszystych Każda kobieta bez względu na noszony rozmiar lubi prezentować się nienagannie i z klasą. Z tego względu częstym wyborem, który uchodzi za wyjątkowo elegancki i szykowny, są sukienki wyszczuplające. Sprawdź jak dobrać dla siebie odpowiedni model sukienki wyszczuplającej.

0 komentarze
807 odsłony
News

Dopasowując ubrania do sylwetki plus size najlepiej zwrócić uwagę ich krój, barwę oraz odpowiedni rozmiar. Znajomość poszczególnych modowych trików może raz na zawsze zmienić podejście do mody i ułatwić skompletowanie idealnej garderoby, która pozwoli ukryć wszelkie niedoskonałości. Znalezienie odpowiedniego ubrania jest łatwiejsze niż myślicie!

0 komentarze
703 odsłony
News

W dzisiejszych czasach coraz częściej żyjemy na wysokich obrotach. Szybko jemy, szybko pracujemy, szybko kupujemy. Czasem warto trochę zwolnić i zastanowić się nad tym wszystkim. Bywa, że na poprawę humoru lub korzystając z wyprzedaży robimy nieprzemyślane zakupy,  kupujemy rzeczy z myślą "kiedyś na pewno się przyda", "będzie na następny sezon" lub "założę jak schudnę", a następnie ubrania leżą w szafie nieużywane, a my twierdzimy, że nie mamy co na siebie włożyć, podczas gdy szafa się nie domyka. Czy wszystko co kupujemy jest nam potrzebne? Czy wystarczająco dbamy o rzeczy, aby służyły nam dłużej? Ja osobiście jestem zwolenniczką  tworzenia garderoby na miarę swoich potrzeb, funkcjonalnej, harmonijnej, zgodnej z naszym stylem życia. Kupuję ubrania dobrej jakości, czyli starannie uszyte, polskiej produkcji, symetrycznie skrojone, z dobrych tkanin. Często musimy wydać na nie więcej, niż na odzież chińskiej produkcji, ale jeśli będziemy o nie dbały, posłużą nam przez wiele lat. A wiec co zrobić, aby ubrania dłużej wyglądały jak nowe:

0 komentarze
1213 odsłony
News

Modne sukienki na komunię w rozmiarach „size plus”Wiosna to często okres intensywnych przygotowań komunijnych. Co roku w maju dzieci przeżywająjeden z najważniejszych dni w swoim życiu. Jednak komunia to ważne wydarzenie nie tylko dladziecka, ale także dla jego rodziców oraz zaproszonych gości. Tak kluczowy dzień wymagaodpowiedniej oprawy, w tym również właściwych kreacji. Dla puszystych kobiet najlepszymwyborem będzie sukienka, która pozwoli ładnie podkreślić atuty pełnej figury, a jej zazwyczajelegancki krój będzie świetnie współgrał z charakterem imprezy.

0 komentarze
981 odsłony
News

Kobieta jest piękna bez względu na swój rozmiar. Udowadniają to aktorki, piosenkarki i coraz częściej modelki „plus size”. Koniec z kryciem się za nieciekawymi ubraniami – puszysta kobieta powinna być dumna ze swojej sylwetki, ponieważ posiada atuty, o których jej szczuplejsze koleżanki mogą tylko pomarzyć. Jednak, jeżeli chcesz umiejętnie podkreślić swoje walory, powinnaś stawiać na odpowiednie fasony. W przeciwnym razie efekt może nie być tak oszałamiający.

0 komentarze
693 odsłony
News

Kochane wraz z upływem marca zbliżamy się do końca zimy. Dokładnie tak, już dosłownie kilka małych kroczków dzieli nas do wiosny i topienia Marzanny. Dzień witamy wschodem słońca i nieśmiałym śpiewem ptaków, a poranny makijaż możemy wykonać przy dziennym świetle Wiosna jest na wyciągniecie ręki!