Wiosenny biały t-shirt Lorient plus size w ananasy na co dzień

Indeks: FEN-LAPRIM-AIW-094

5.00 
139,00 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 1-4 dni roboczych.
Kolor
  • Biało-złoty
Rozmiar
  • L
  • XL
  • 2XL
  • 3XL

Tabela wymiarów [cm]:

Rozmiar Obw. biustu Obw. bioder Dł. całkowita Dł. rękawa
L 128 130 70 37
XL 134 136 72 38
2XL 140 142 74 39
3XL 146 148 76 40
Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 449,00 zł, darmowa dostawa obowiązuje od 449,00 zł

PayPo - Kupujesz teraz, płacisz za 30 dni. Bez dodatkowych kosztów. Gwarancja Ochrony Kupującego.

Darmowa dostawa! - już od 449 zł.

Jakość potwierdzona prestiżowym certyfikatem Perla Class 109 - wszystkie produkty szyjemy w Polsce.

100% szybkich zwrotów - mierz ubrania w domu bez skrępowania i odsyłaj je dowoli

Nie ma to jak bawełniane ubrania - przyjemne dla skóry i zapewniające duży komfort. Z bawełny z domieszką elastanu uszyłyśmy modny T-shirt plus size Lorient, który możesz nosić do casualowych stylizacji, ale też jako sportową bluzkę na siłownie lub spacer z pupilem. Krótkie rękawy, okrągły dekolt i prosty krój to gwarancja najwyższej wygody, która chcemy Ci zapewnić. Klasyczny kolor biały ze złotymi ananasami będzie uzupełnieniem wielu modnych stylizacji. Twój styl, Twoje zasady. Noś się po swojemu.  

LAPRIM to wspólne dziecko projektantów ubrań XXL oraz małej, polskiej szwalni. Wypróbowałyśmy na sobie setki fasonów. Doskonale wiemy, co powinna maskować, a co eksponować idealna odzież plus size. Miękkie, przewiewne, trwałe materiały łączymy z nieśmiertelnymi krojami. Prawdopodobnie nigdy nie wyjdą z mody. W końcu same je stworzyłyśmy, bo naszym zdaniem, piękno nie zna granic.

Skład materiału:

98% bawełna

2% elastan

Specyficzne kody

4 Opinie

5.00 
5/5

Ładna i wygodna bluzeczka w piękny, letni wzór :) Bardzo dobrze się nosi, jest niesamowicie wygodna. Prałam ją już kilka razy i nic się złego nie stało. Polecam wszystkim :)

Eliza, 2022-04-01
5/5

Super model, bardzo dobry gatunkowo materiał, idealnie sprawdza się na co dzień, polecam zakup

Julka, 2022-03-04
5/5

kupuję w różnych sklepach i tu też mi się podoba, na przykład ten T-shirt dostałam po 3 dniach - jestem z niego zadowolona :D

trutka0natka1, 2022-03-02
5/5

nareszcie macie T-shirty, fajny materiał i te ananasy słodko wyglądają, dziękuję za szybką realizację zamówienia :)

Irena Budziszewska, 2022-02-23

Napisz recenzję