• Wyprzedaż!

Bawełniana bluzka hiszpanka plus size w drobny kwiatowy wzór

Indeks: FEN-LAPRIM-AIW-148

5.00 
229,00 zł
Brutto
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 169,00 zł brutto
Kolor
  • Multikolor
Rozmiar
  • XL
  • 2XL

Rozmiar Obw. klatki piersiowej Obw. bioder Dł. całkowita od ramienia
L 134 164 68
XL 144 174 69
2XL 154 184 70
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


Do darmowej dostawy brakuje 449,00 zł, darmowa dostawa obowiązuje od 449,00 zł
 

PayPo - Kupujesz teraz, płacisz za 30 dni. Bez dodatkowych kosztów. Gwarancja Ochrony Kupującego.

 

Darmowa dostawa! - już od 449 zł.

 

Jakość potwierdzona prestiżowym certyfikatem Perla Class 109 - wszystkie produkty szyjemy w Polsce.

 

100% szybkich zwrotów - mierz ubrania w domu bez skrępowania i odsyłaj je dowoli

W wyobraźni już czujemy te ciepłe promienie słońca na twarzy i ramionach, szczególnie jeśli mamy na sobie modną bluzkę plus size z hiszpańskim dekoltem. Taka właśnie jest nasza nowa bluzka Jarvis w drobne kwiatuszki, którą polecamy na wakacyjny wypad na plażę lub spacer w parku. Załóż do niej ulubione spodnie, spodenki lub spódnicę o jednolitym kolorze, trampki lub sandały i casualowy look gotowy. Ten bawełniany model bluzki plus size idealnie sprawdzi się w letnie upały, jako że tkanina jest przewiewna i wchłania wilgoć.


Oversize'owy fason ma za zadanie ukryć wystający brzuszek, chociaż w talii możesz się przewiązać paskiem lub szarfą i pokażesz, że kobieta plus size może mieć mocno zarysowaną talię osy. Szerokie rękawy utworzone z trzech falban to ukłon w stronę hiszpańskiego stylu. Lubimy ciepłe klimaty i mamy nadzieję, że Ty także. Wspomniany już hiszpański dekolt możesz nosić na trzy sposoby: tak aby odsłonić oba ramiona, aby odsłonić tylko jedno ramię (utworzona w tej sposób asymetria odwraca uwagę od nieco problematycznych części ciała) i z materiałem naciągniętym na ramiona. W ostatnim przypadku materiał utworzy kwadratowy dekolt, a nie od dzisiaj wiadomo, że taki dekolt wysmukla sylwetkę i wydłuża szyję. Jest szeroko wykrojony, więc pokażesz nie tylko linię obojczykową, ale zaakcentujesz ponętny biust.



LAPRIM to wspólne dziecko projektantów ubrań XXL oraz małej, polskiej szwalni. Wypróbowałyśmy na sobie setki fasonów. Doskonale wiemy, co powinna maskować, a co eksponować idealna odzież plus size. Miękkie, przewiewne, trwałe materiały łączymy z nieśmiertelnymi krojami. Prawdopodobnie nigdy nie wyjdą z mody. W końcu same je stworzyłyśmy, bo naszym zdaniem, piękno nie zna granic.



Modelka ma 174 cm wzrostu i nosi rozmiar L.


Wyprodukowano w Polsce. 

Skład materiału: 98% bawełna, 2% elastan

Specyficzne kody

3 Opinie

5.00 
5/5

Śliczna bluzeczka, zwiewna, kwiecista. Będzie idealna na sezon wiosenno-letni. już się nie mogę doczekać, żeby nosić ją na okrągło. Ode mnie 5 gwiazdek!

Ewelina Koscielska, 2022-03-29
5/5

Piękna hiszpanka, bardzo wygodna już nie moge się doczekać ciepłych dnia, aby częściej ją zakładać, polecam

Daria, 2022-03-22
5/5

Co prawda marzec, ale bluzka od razu wpadła mi w oko, a jak widzę ograniczoną ilość, to wolę nie ryzykować. ;) Mam ją i jest naprawdę śliczna. Duży plus za szybką wysyłkę. Polecam!!!

mała ola, 2022-03-09

Napisz recenzję